Powrót do: Dla dzieci

Przechowywanie mleka matki w specjalnych torebkach na pokarm


W życiu każdej młodej matki przychodzi taki moment, gdy nie będzie mogła osobiście nakarmić swojego maluszka. W takim wypadku kobieta zostaje zmuszona do ściągnięcia pokarmu i przechowania do czasu aż babcia, czy inny opiekun da głodnemu dziecku jeść. Jednak jak prawidłowo przechowywać mleko matki ? Na szczęście nie jest to trudne!

Jak się zabrać za przechowywanie mleka matki?

Odciągając pokarm, kobieta musi pamiętać o to, by nie stracił on na wartości. Nieodpowiednie przechowywanie mleka może spowodować, że wiele substancji odżywczych zostanie utraconych i że rozwiną się bakterie.

Najczęściej może się to stać przy użyciu zastosowaniu pojemników używanych w domach do przechowywania jedzenia. Aby zapobiec pogorszeniu się jakości mleka dla maluszka najlepiej będzie użyć do tego specjalnych torebek do przechowywania pokarmu. Odciągając do nich mleko kobieta ma pewność, że zawsze da maluszkowi jedzenie najwyższej jakości.

Dlaczego do przechowywania mleka matki najlepiej użyć specjalnych torebek?

Teoretycznie każdy pojemnik nada się do przechowania mleka matki. Jednak plastikowe, czy szklane naczynia używane w domach nie są przystosowane do tego, by zadbać o ochronę mleka matki. Za to torebki do przechowywania pokarmu zostały zaprojektowane tak, by kobiece mleko było przechowywane w płytkiej warstwie, dzięki czemu szybko się chłodzi i rozmraża.

Dzięki innowacyjnemu projektowi torebek bakterie, wirusy i grzyby nie mają szans na rozwój w pokarmie dla maluszka. Torebki gwarantują również, że ani kropelka mleka nie zostanie wylana, gdyż posiadają specjalny podwójny zamek strunowy. I dzięki zastosowaniu ich niezwykle prosto i przyjemnie odmierza się odpowiednią porcję dla maluszka.

Dodawany do torebek jest też specjalny organizer, który pozwala zachować porządek w lodówce i zamrażalniku. Pomaga również w segregowaniu torebek dzięki zasadzie, że pierwsza włożona torebka musi być pierwszą wyciągniętą.

Gdzie znaleźć torebki do przechowywania mleka?

Takie torebki najłatwiej dostać w internecie. Parę kliknięć i ma się gwarancję, że w przeciągu maksymalnie kilku dni paczka z torebkami do przechowywania pokarmu zostanie dostarczona wprost pod drzwi. Aby więcej dowiedzieć się o tym innowacyjnym produkcie należy wejść na stronę:
https://www.nanobebe.pl/product,torebki-do-przechowywania-mleka-matkipokarmu---25-szt--organizer,18636
KOMENTARZE:

Brak komentarzy