Powrót do: Zdrowie, Medycyna

Laserowe usuwanie owłosienia Kraków gdzie warto


Wiele osób słyszało o tym, jak skuteczne jest laserowe usuwanie owłosienia, wiele prawdziwych opinii klientów salonów kosmetycznych możemy znaleźć w internecie. Dla tych, którzy mają wątpliwości, czy potrzebują depilacji laserowej, spójrzmy na główne zalety tej procedury.

5 zasad do sukcesu depilacji laserowej

Aby zrozumieć , dlaczego depilacja laserowa Kraków jest nazywana najbardziej skuteczną metodą , trzeba wiedzieć, jak ona działa .

Tak więc, laser sukcesywnie kauteryzuje mieszki włosowe z określoną częstotliwością ustaloną przez rzemieślnika. Są one niszczone przez ciepło, więc włosy, a raczej trzon włosa, który z nich pozostał, samodzielnie opuszczają ciało.

Obszar skóry poddany działaniu lasera nigdy nie "odrasta", wzrost włosów po prostu się zatrzymuje.

  1. Aby osiągnąć stuprocentowy efekt i nie żałować kosztów kursu zabiegów, należy przestrzegać pewnych zasad:
  2. Wybierz zaufany salon i nie wahaj się zapoznać z jego certyfikatami i specjalistycznymi dokumentami;
  3. Dokładnie sprawdzić sprzęt do depilacji laserowej , upewnij się, że to naprawdę należy do klasy i typu powiedziano o ;
  4. Przygotuj się starannie do procedury depilacji laserowej, postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami mistrza;
  5. Starannie dbaj o siebie i swoją skórę po zabiegu, stosując się do wszystkich zaleceń specjalisty.

Depilacja laserowa - dlaczego warto?

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym zabiegiem usuwania włosów. Pozwala na pozbycie się każdego owłosienia, nawet na nietypowych obszarach skóry, takich jak kobiece piersi, twarz czy szyja. Nieprzyjemne odczucia podczas depilacji laserowej są minimalne w porównaniu z innymi rodzajami depilacji. Tylko lasery pozwalają na bezbolesne usuwanie włosów.

Laserowe suwanie owłosienia jest dość szybka. Na przykład, do przetwarzania fragmentu skóry nad górną wargą będzie wymagać tylko 10 minut, 15 minut będzie spędzić na pachy, męskie piersi mogą być przetwarzane w godzinę. Laserowe usuwanie włosów odbywa się niezależnie od pory roku, jeśli zrobisz kurs w lecie, w słońcu można iść tylko 2 tygodnie po zabiegu i tylko wtedy, gdy używasz ochrony przeciwsłonecznej.

Wiązka laserowa jest najbardziej hipoalergicznym urządzeniem, które dodatkowo działa przeciwzapalnie na skórę, zabijając bakterie. Jeśli procedura jest przeprowadzana na certyfikowanym sprzęcie, można mieć pewność, że skóra nie zostanie zraniona, ponieważ wysokiej jakości laser jest pochłaniany tylko przez pigment włosów, nie raniąc skóry.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://leaclinic.pl/depilacja-laserowa-krakow/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy