Powrót do: Zdrowie, Medycyna

Gra małżeńska lekiem na kryzys w zwiazku


Rutyna w związku? Nigdy więcej! Gra małżeńska to najlepszy sposób, aby ożywić waszą relację.
Zabójcza rutyna. To fakt! Po pewnym czasie, czasami prędzej, czasami później, rutyna pojawia się w każdym, nawet najlepszym związku.


Codzienność i bieżące sprawy potrafią skutecznie zgasić płomień namiętności. Dzieci, praca i inne obowiązki zaprzątają nas tak skutecznie, że nie mamy już miejsca ani czasu, aby pomyśleć jak sprawić by motylki znów pojawiły się w brzuchu.


Wiele par szuka w takiej sytuacji różnych zamienników. Wspólne oglądanie seriali, zakupy, kurs jogi, układanie puzzli. To wszystko może i jest fajne, ale to tylko spędzanie czasu, które niewiele wnosi do relacji między partnerami.Gra małżeńska - najlepszy sposób, by myśleć o sobie cały dzień


Jest jednak sposób, by przyśpieszyć bicie serc i sprawić, że krew w żyłach znów popłynie szybciej. Gry dla par sprawią, że nie będziecie mogli o sobie przestać myśleć przez cały dzień. Zobaczycie też, jak szybko zmienią się wam priorytety i jak szybko przeorganizujecie swój dzień, bo oboje nie będziecie mogli się doczekać chwili, kiedy zostaniecie znów sam na sam.


Gra dla par - Jak to działa


Gra małżeńska zawiera określoną ilość kart z zadaniami, które partnerzy losują naprzemiennie. Zadania czasami są proste i można je zrealizować w danej chwili, na przykład masaż, pocałunek lub czułe słowa, którymi obdarzymy partnera lub partnerkę.


Miłe, prawda? Ale to nie wszystko. Część kart bowiem zmusza graczy do większego wysiłku, a przyjemność odsunięta jest w czasie. Wiele par najbardziej ceni sobie właśnie ten aspekt, bo są to zadania, które wymagają dłuższych przygotowań, dzięki czemu wielokrotnie w ciągu dnia myślimy o czekających nas wspólnych chwilach.


Emocje? O, tak!


Gry dla par, jak wszystkie inne gry, nie byłyby tak emocjonujące, gdyby nie zawierały elementów rywalizacji. W grze małżeńskiej można ustanowić wyjątkową nagrodę, która sprawi, że wykonywanie zadań i zbieranie punktów przyprawi was o dreszcze.Można jeszcze bardziej podkręcić temperaturę rozgrywki poprzez użycie pustych kart, na których każdy z partnerów będzie mógł napisać swoje wymarzone zadania w nadziei, że to właśnie one zostaną wylosowane podczas gry.

Źródło: https://pudelkodlapar.pl/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy