Powrót do: Wyposażenie

Plafony i lampy sufitowe dostępne online


Odpowiednie oświetlenie jest bardzo ważne dla oczu oraz dla stworzenia ciepłej bądź energetycznej atmosfery w domu. Zależne jest to od rodzaju pomieszczenia. Salon najczęściej będzie mocno oświetlony, im większy sufit tym więcej lamp, aby doświetlić każdy kąt. W salonie zbieramy się również, aby spędzić miło czas, więc warto mieć tak zaplanowane lampy na ścianach, aby móc zaświecać tyle ile się ich potrzebuje.


Jak dobrać plafony do konkretnego pomieszczenia

W sypialni będzie raczej potrzebne małe oświetlenie. Plafon, który jest płaski może być wystarczający. Lampy sufitowe z jedną lub dwoma żarówkami plus lampki nocne to takie minimum do sypialni, dla osób dorosłych, a także dzieci. Sufitowe lampy w sklepach internetowych są bardzo stylowe. Pojedyncze, okrągłe lampy z odwracanymi głowicami dają możliwość obrotu w inną stronę. Jeśli plafony mają więcej żarówek, to mamy jeszcze więcej opcji regulacji oświetlenia.


Lampy sufitowe dostępne w internecie

Ciekawe, geometryczne kształty i piękne kolory sprawiają, że lampy zwracają swoją uwagę. Można dostać lampy nawet z pięcioma żarówkami. Taka lampa na środku doświetli cały, nawet duży pokój. W ofercie znajdują się również lampy sufitowo-ścienne, które mają w pomieszczeniach wiele zastosowań. Dają mocne światło reflektorów o dużej mocy. Mają obracane głowy o różnych kształtach.


Stylowe lampy sufitowe potrafią odmienić styl całego pomieszczenia, bo wbrew pozorom zwracają swoją uwagę. Ciekawa linia lamp to te o wzorach folklorystycznych - kolorowe, kwiatowe, ciepłe wzory do zastosowania w wielu pomieszczeniach. Duży wybór tradycyjnych jak i nowoczesnych lamp sprawia, że nasza oferta skierowana jest do właścicieli różnych pomieszczeń.


Do zastosowania w biurze, w domu, w mieszkaniu, a także w lokalach użytkowych, aby zmienić całkowicie styl wnętrza. Ciekawy wzór lamp - Penne - przypomina kształtem makaron, jest to oryginalny, mało spotykany wzór lampy sufitowej wyglądającej jak tuba. Ciekawe plafony są połączeniem szkła i drewna o geometrycznych kształtach.

Zobacz lampy sufitowe i plafony na:  https://www.fajne-lampy.eu/pl/plafony-i-lampy-sufitowe-31/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy